top of page

HP DesignJet Z9+ Pro 64" Yazıcı

Maksimum üretim hızında en iyi profesyonel fotoğraf kalitesi elde edin.

Kromatik RGB HP Vivid Fotoğraf Mürekkepleri ile kategorisinde en geniş renk gamını sunar. Daha fazla iş alın, Daha iyi kaliteyle daha hızlı baskı alın. HP Print Beat ile performansınızı izleyin ve verilere dayalı kararlar alın.

revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg

OLAĞANÜSTÜ - En geniş renk gamı ile benzersiz canlılık

Kromatik RGB HP Vivid Fotoğraf Mürekkepleri, kategorisindeki en geniş renk gamını sunar. Dahili spektrofotometre ile özel ICC profilleri oluşturun. Yumuşak geçişler elde edin. İsteğe bağlı HP Parlaklık Artırıcı Yükseltme Kiti ile üstün parlaklık homojenliği elde edin.

ÜRETKEN - Daha yüksek hızda daha fazlasını üretin

Daha iyi kaliteyle %46'ya kadar daha hızlı basın. En hızlı baskı malzemesi kullanımıyla verimlilik kazanın. Geri dönüştürülebilir 1 litrelik HP Eco-Carton mürekkep kartuşlarıyla sarf malzemesine müdahaleyi azaltın. Evrensel, kullanıcı tarafından değiştirilebilen HP HDNA baskı kafalarıyla çalışma süresini artırın

revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg
revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg

AKILLI - HP PrintOS ile baskı operasyonlarını kontrol edin

HP Print Beat ile performansınızı izleyin ve verilere dayalı kararlar alın. Baskı malzemesi ön ayarlarını uzaktan paylaşın ve operatör rutinleri üzerinde görünürlük elde edin. HP PrintOS mobil uygulamasının sarf malzemeleri, sistem ve bağlantı durumu bildirimleriyle hızlı hareket edin.

bottom of page