top of page
< Back

Tasarım - Üretim - Satış Otomasyonları

Ekibinizin bilgi ve deneyiminin dijitalleştirerek ve yeniden kullanılmasını sağlayarak tasarım ekiplerinin değerli vakitlerini yeni ürün geliştirmesine ayırın.

Tasarım - Üretim - Satış Otomasyonları
Tasarım otomasyon araçları, daha verimli çalışmanıza yardımcı olur, böylece daha büyük mühendislik görevlerine odaklanabilirsiniz.

Tasarım otomasyonu nedir?

Tasarım otomasyonu, mühendislik bilgisini ve amacını yakalamanıza ve yeniden kullanmanıza olanak tanır. Otomasyon yalnızca hataları ve sıkıcı, tekrarlayan modelleme görevlerinde harcanan zamanı azaltmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda aşağı akış geliştirme süreçlerini kolaylaştırmak için ölçeklendirilebilir.

Tasarım otomasyonunun pratik uygulamaları

Tasarım otomasyonu, temel parametrelerin otomatikleştirilmesinden tam ölçekli ürün konfigürasyonuna kadar olgunlaşabilir. Proje süreci, mevcut ihtiyaçlarınızın gerektirdiği kadar basit veya karmaşık olabilir.

CADBİM Tasarım, Üretim ve Satış Otomasyonu


Daha verimli tasarlayalım

Sac levha parçalar ve kaynaklı çerçeveler genellikle basit ama zahmetli modelleme gerektiren standart özellikler içerir. Tipik ürün özelliklerinin oluşturulmasını otomatikleştirerek yoğun çalışmayı ortadan kaldırıyoruz.

Ürünleri spesifikasyonlara göre hızla yapılandıralım

Modelleri müşteri spesifikasyonlarını karşılamak için manuel olarak değiştirmek, mühendislik kaynaklarını tüketebilir. 3B modelinizi oluşturmak için parametreleri tanımlayoruz ve özel bir ürün yapılandırıcıyı yönlendiren kuralları kolayca belirliyoruz.

Üretime geçişi hızlandıralım

Kodlaması kolay araçlarla otomasyonu mühendisliğin ötesine taşıyoruz. Teknik resimlerin, takım yollarının ve diğer belgelerin oluşturulması için standart süreçleri kolayca tanımlayıp size sadece ilgili parametreleri değiştirip oluşan yeni ürününüzü kontrol etmenizi sağlıyoruz.

bottom of page