top of page
< Back

CAD - ERP - MRP Entegrasyonları

CAD tasarımlarınız sonucu oluşan malzeme, ürün ağacı ve imalat verilerini 3. parti sistemlere aktarın, tekrarlayan ve insan hatasına açık işleri otomatikleştirin

CAD - ERP - MRP Entegrasyonları

CAD, ERP ve MRP entegrasyonu ile mühendislik zamanından tasarruf sağlıyoruz.Şirketinizdeki toplam mühendislik süresinin %20'ye kadarının CAD sisteminizden Malzeme Listelerinin (BOM'ler) aktarılmasıyla geçtiğini biliyor musunuz? Bu, ürettiğiniz her ürünün gerçekten özel olduğu ETO şirketleri için özellikle zaman alıcı bir görevdir.
Ancak ERP sisteminizin doğrudan CAD yazılımınızla entegre olmasını sağlayarak bu sefer kolayca geri dönebilir ve mühendislik departmanınızın veri girişinden daha önemli görevler üzerinde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Tam entegre bir sistem ile mühendisiniz, malzeme listesini CAD sisteminizden ERP'nize sorunsuz bir şekilde aktarabilecek, malzemelerin tam olarak ayrıntılı bir listesini oluşturabilecek ve proje için gereken malzemeleri halihazırda sahip olduğunuz malzemelerle kolayca karşılaştırmanıza olanak tanıyacaktır. Bu çözüm sadece manuel veri girişinden kaynaklanan hataları ortadan kaldırmakla kalmayacak, zamandan tasarruf edecek ve bir işi zamanında ve bütçe dahilinde bitirmek için hangi malzemelere ihtiyacınız olduğundan her zaman emin olacaksınız.

CADBİM ERP Entegrasyonu Çözümümüz ile

Malzeme Listeleri:
CAD ve ERP verilerinin tutarlılığını sağlamak için montaj veya alt montaj düzenlemeleriniz otomatik olarak güncellenir.
Üretim Talimatları:
Bir bileşenin veya montajın teknik resmini düzenlediğinizde üretim adımlarını yönetebilirsiniz. Bittiğinde, güncellenmiş bir yönlendirme tablosu MRP sistemine gönderilir ve çizime otomatik olarak bir kopyası eklenir.

Parça/Bileşen/Montaj verileri:
Veriler uygun şekilde işlenir, gönderilir ve güncellenir.
bottom of page