top of page
< Back

AEC Sektörü BIM Entegrasyon Programı

CADBİM, başarılı bir BIM projesi sunmak için gereken hem bilgi hem de eğitimi sağlamak için müşterilerimizle işbirliğine odaklanan bir BIM benimseme planı geliştirdi.

AEC Sektörü BIM Entegrasyon Programı

TASARIM SÜRECİNİZİ YÖNETMEK İÇİN YARDIM ALIN

Bir tasarım ve mühendislik firmasını yönetmek zordur. Verimliliği dengelerken ve süreçleri yönetirken müşterileri çekmek ve yeni işler getirmek için en iyi tasarımları geliştirmek kolay bir iş değildir. Değerli çalışanları BIM ve CAD'i yönetmeye ayırmak, faturalandırılabilir işe uygulanacak daha az kaynak anlamına gelir. BIM şablonlarının ve yönergelerinin önemini göz ardı etmek veya temel yazılım güncellemelerini dağıtmak, ekibin hızlı ve profesyonel bir şekilde çalışmasını engeller.
CADBİM'in BIM ve CAD Yönetim hizmetleri, firmaların en iyi endüstri uygulamalarına anında erişim sağlayan kıdemli yeteneklerden yararlanırken ana işlerine odaklanmalarını sağlar.

Yardım alın!


Günlük strateji desteği:  Çalışanlarının zamanını BIM ve CAD yönetimine ayırmak istemeyen firmalar için CADBİM uzmanları, işin devam etmesi için gerekli görevlerde yardımcı olur. Örnekler arasında teknik soruların hızlı yanıtları, standart belgeleri ve stil geliştirme gibi içerik oluşturma ve yazılımın yapılandırılması ve devreye alınması yer alır.
Şirket içi BIM ve CAD yöneticileri için destek: Bazı firmaların bir BIM veya CAD yöneticisi vardır, ancak iş yükleri aşırı olduğunda CADBİM uzmanları yardıma hazırdır. Firmada BIM benimseme oranlarını değerlendirmek gibi stratejik projeler ve özelleştirmeler ve diğer yüksek öncelikli konular hakkında çalışanları eğitmek gibi taktiksel girişimler için bizden yararlanın.

BIM ve CAD Yönetimi hizmetleri şunları sunar:

Maliyet tasarrufu : Tam zamanlı personel kiralamaktan daha uygun maliyetli olan çalışanlar, faturalandırılabilir tasarım ve mühendislik çalışmalarına odaklanmakta özgürdür.
Endüstrinin en iyi uygulamalarına erişim : CAD ve BIM yönetimine yatırım yapan firmalar, kapsamlı endüstri bilgisine erişebilir. 
Esneklik : BIM ve CAD Yönetimi uzmanları, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış yardım sunar. Kalıcı, yarı zamanlı olarak yardım alabilir veya geçici bir görev yapılandırabilirsiniz.
bottom of page