top of page
Photoshop

Photoshop

Etkileyici görüntüler, çarpıcı grafikler ve inanılmaz sanat eserleri; Photoshop ile hepsini oluşturabilirsiniz.

Herkes yapabilir.Photoshop.

Enfes görüntüler, zengin grafikler ve inanılmaz sanat çalışmaları; bunların hepsini Photoshop ile yapabilirsiniz.

Yaratıcılığınızı işiniz yapın.

Chinzalée Sonami, renkli çömleklerini stüdyosunda, çevrimiçi bir mağazadan ve ülkenin dört bir yanında küçük mağazalarda satan bir seramik sanatçısıdır. İşini tanıtmak için Photoshop ile posterler, el ilanları, broşürler, reklamlar ve daha fazlasını tasarlıyor.

Görüntülerinizi rötuşlayın ve yeniden karıştırın.

Tropico Photo stüdyosunun ardındaki ikili Forrest Aguar ve Michelle Norris, parlak ve gökkuşağı kadar renkli çalışmalarını her yere taşımak için Photoshop tekniklerini, yaratıcı renk kombinasyonlarını ve boyutları kullanıyor.

Instagram'da mükemmel grafikler için aradığınız her şey.

Nice Day Chinese Takeout, popüler New York restoranları için cezbedici sosyal medya gönderileri ve İnternette görünce durup takdir edeceğiniz grafikler oluşturmak için Photoshop'u kullanıyor.

Bir takipçi tabanı ve marka oluşturun.

Meg Lewis, renkli stilini sosyal medyada sergilemek ve kişisel markasını oluşturmak için Photoshop ile sanal arka planlar ve grafikler tasarlıyor.

Kendi sanatsal stilinizi keşfedin.

Tasarımcı ve illüstratör Aries Moross, harfleri kişisel sanatsal ifadelere dönüştürmek için Photoshop fırçalarıyla çizim ve boyama yapıyor.

Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün.

Photoshop'u herkes için daha hızlı, daha akıllı ve eğlenceli hale getirmek üzere düzenli olarak yeni özellikler sunuyoruz.En son güncellemelerden bazılarına göz atın.

Seçim ile ilgili geliştirmeler

İnsanlar ve evcil hayvanlardaki tüyleri daha kolay tanımlayıp geliştiren yöntemlerle seçimler her zamankinden daha hızlı ve daha akıllı. Ayrıca görüntünüzün bir bölümünü, üzerine gelip tıklatarak otomatik olarak seçebilirsiniz.

Neural Filters ile saniyeler içinde inanılmaz görüntü düzenlemeleri

En yeni yapay zeka ile güçlendirilmiş Neural Filters ile eski veya hasarlı fotoğrafları hayata döndürebilir, bir sahneyi renklendirebilir, birden fazla manzarayı birleştirebilir, renkleri aktarabilir veya birinin yaşını, ifadesini ya da duruşunu değiştirebilirsiniz. Üstelik bunların hepsini sadece birkaç tıklatmayla halledebilirsiniz.

Illustrator'dan Photoshop'a daha hızlı aktarım

Artık Adobe Illustrator vektör içeriğini renk, kontur, maskeler ve katmanlarla Photoshop'a yapıştırabilirsiniz.

Bulut belgeleri ve iş birliği

Projenizi bulut belgesi olarak kaydedin ve buna masaüstü, dizüstü veya iPad'den erişin. Paylaşın, başkalarını düzenlemeye davet edin ve ekibinizden anında geri bildirim alın.

Odaklanmanıza yardımcı olacak eklentiler

Photoshop'ta bulunan yeni eklentiler ve hızla yükleyip hemen Photoshop'ta kullanabileceğiniz Creative Cloud masaüstü uygulamasıyla yaratıcı iş akışınıza odaklanın.
bottom of page