top of page

Fusion 360 Nisan Güncellemesini Keşfedin

Küçük güncellemeler ile hedeflenen çalışma alanlarındaki hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleridir. Bu farklı yapılarda çalışma alışkanlıklarınızı etkilemez. Tasarım, Üretim ve Elektronik çalışma alanlarında düzeltmeler göreceksiniz;


Tasarım

Fusion 360’ın yeni dışa aktarma iletişim kutusu iş akışında kullanıcı tanımlı gövde adını kaldırdığı ve bileşen adıyla değiştirdiği bir sorun bildirildi. Bu değişiklik, STL dosyalarını dışa aktarırken parça adlarınızı yeniden yazmak zorunda kalmanıza neden oluyordu. Güncelleme ile bu iş akışı artık düzeltildi ve dışa aktarılan Mesh (Örgü) dosyalarınızı kolaylıkla doğru bir şekilde adlandırabileceksiniz.


Üretim

Bir zinciri kırparken, başlangıç/bitiş uzantıları için negatif değer ayarlamanın, 2B Kontur sarma içinde bir hataya neden oluyordu bu sorunu düzelttik.


Elektronik

Forumlardan birkaç kişinin Fusion 360 Electronics’ te Şematik ve Pano tasarım alanları yerine siyah bir ekranın görüntülendiği bir grafik sorunu yaşadığını gördük. Bu sorun düzeltildi.

Önceden Fusion 360 Electronics’teki pedler döndürüldüyse (ancak 90 derece ile değil) ve çokgen kenarları da belirli bir açıylaysa, ped (çokgen ile aynı sinyale sahip) bir boşluk/kesik olarak görüntüleniyordu. Bu artık düzeltildi ve pedler beklendiği gibi görüntülenmektedir.

Birçok varlık yönetimi iyileştirmesi yaptık.Can Koncalı

Teknik Satış Mühendisi

can.koncali@cadbim.com.tr

5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page