top of page

Bulutun Potansiyelini Ortaya Çıkarma: Autodesk Fusion 360 CAD, CAM, CAE ve PCB


Bulut teknolojisi, işletmelerin hızla ölçeklenmesine ve uyum sağlamasına, inovasyonu hızlandırmasına, iş çevikliğini artırmasına, operasyonları kolaylaştırmasına ve maliyetleri düşürmesine olanak tanır. Diğer şirketler bulutu daha yeni kabul etmeye başlarken, Autodesk Fusion 360 bulut üzerine kurulmuştur ve şimdi ve gelecekte başarılı olmanıza yardımcı olmak için buradadır.


Tasarım, mühendislik ve imalat endüstrileri yıllar içinde büyük ölçüde değişti. İşlerini geleceğe hazır hale getirmeye odaklanan şirketler, bir ürün geliştirme aracı olarak bulutun faydalarını fark ettiler. Bazı yazılım şirketleri buluta geçişte gecikiyor, ancak Autodesk Fusion 360 şimdiden milyonlarca tasarımcı, mühendis ve uygulayıcı tarafından güvenilen bulut tabanlı, uçtan uca bir ürün geliştirme aracı. Ürün geliştirme yolculuğunuz sırasında Fusion 360'ın sizi destekleyebileceği en iyi 5 yolu keşfedelim.1. Teknik kesintilere değil, yeniliğe odaklanın


Başarılı ürün geliştirme, en başından işbirliğini gerektirir. Bu olmadan, ekipler uygulanabilir ürün fikirlerini hızlı, verimli ve güvenle sunmakta zorlanır. Dahası, birçok tasarımcı ve mühendis, geliştirme süreci boyunca pek çok yazılım kullanıyor. İşi yapmak için birden fazla araç arasında geçiş yaparken bu durum daha da sinir bozucu hale gelir.

Fusion 360, ekiplerin uygulanabilir ürün fikirlerini hızlı, verimli ve güvenle sorunsuz bir şekilde sunmalarını sağlar. Birden çok uygulama arasında geçiş yapmayı gerektiren diğer araçların aksine, Fusion 360 birleşik bir ortam sunar ; böylece tüm ürün geliştirme süreci boyunca kesintisiz iş akışları sağlanır. Güçlü bulut altyapısıyla, kararlılığa ve tutarlı bir kullanıcı deneyimine güvenerek teknik aksamalar yerine yeniliğe odaklanmanıza olanak tanır.


2. Öğrenmesi kolay, kullanımı kolay ve inanılmaz derecede güçlü


Sezgisel bir arabirimle Fusion 360, profesyonel CAD, CAM, PCB ve CAE araçlarının hızla devreye alınmasını sağlar. Ekipler, ürün tasarımını zahmetsizce deneyebilir, paydaşlarla işbirliği yapabilir, PCB düzenlerini test edebilir , yapıları simüle edebilir ve nihai ürünleri tek bir araçta önizleyebilir. Ancak hepsi bu kadar değil – Fusion 360 , yazılımı özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayan ve yenilik için yeni olasılıkların kilidini açan bir dizi güçlü uzantı sunar.


3. Daha az zaman, daha fazla çıktı


Prototip oluşturma , daha yüksek kaliteli parçaların piyasaya sunulmasını sağlamada kritik bir adımdır . Bununla birlikte, ürün tasarım döngüsündeki bu adım, yineleme ve ayrı ayrı parçalar yapma nedeniyle tipik olarak zaman alıcı ve maliyetlidir. Bu nedenle birçok ürün tasarımcısı, bütçeyi zorlamadan zamanında ürün teslimatı sağlamak için fiziksel prototipleme yerine öncelikle dijital prototiplemeye güvenmeye başladı bile.

Fusion 360 ve uzantıları, dijital prototipleme için ideal araçlardır . İşleri fiziksel düzeye taşımaya hazır olduğunuzda, Fusion 360, 2B'den 3B'ye geçmenize yardımcı olacak kapsamlı eklemeli üretim , sac levha , yerleştirme ve CAM özellikleri sunar.


4. Eşsiz değer


Uygun maliyetli ve ileri görüşlü: Fusion 360, sürecinizin çevik olabilmesi için uyarlanabilir fiyatlandırma ihtiyacını anlar. Fahiş lisans ücretlerine elveda deyin ve işinizle birlikte büyüyen ölçeklenebilir bir fiyatlandırma yapısını benimseyin. Bilgilendirilmiş kararları ve verimli kaynak tahsisini destekleyen şeffaf ve öngörülebilir fiyatlandırmanın keyfini çıkarın. Kararlılığı deneyimleyin ve ürün geliştirmeyi yönlendirmeye odaklanın .

Ek olarak, rakipler bulut trenine bindikçe, geçişlerini desteklemek için zaten yüksek olan maliyetleri artırıyorlar. Fusion 360 zaten uygun bir fiyata sunulan mevcut bir bulut tabanlı uçtan uca araçtır .


5. Bulut taahhüdü


Rakipler uyum sağlamak için uğraşırken, Fusion 360 denenmiş ve gerçek bir bulut tabanlı uçtan uca araç olmaya devam ediyor. Fusion 360'a yatırım yapmak,yatırım bütçesini zorlamadan en son teknolojiyi kullanarak eğrinin bir adım önünde olmanızı sağlar. Bulutun faydalarını yeni fark eden bir ürünle yetinmeyin. Fusion 360, yeteneklerden ödün vermeden yenilik, güvenilirlik ve erişilebilirliği birleştiren olgun bir çözümdür.

Fusion 360'ın benzersiz başarısı, yalnızca buluta dönme değil, bulut üzerinde geliştirme taahhüdünden kaynaklanmaktadır. Bulut teknolojisinin tüm potansiyelinden yararlanmaya adanmış on yıllık bir yolculukla Fusion 360, bulut tabanlı ürün geliştirmede gerçek bir pazar lideri olarak ortaya çıktı. Temeli, kesintisiz ve optimize edilmiş bir deneyime olanak tanıyan derinlemesine bir bulut anlayışına dayanmaktadır. Fusion 360, inovasyonu ileriye götürmeniz için size güç veren sağlam ve geleceğe hazır bir platform sunar.


Bulutun faydalarını yeni fark eden bir ürüne neden yatırım yapasınız? Endüstri trendlerini takip etmekte geç kalan bir ürün, başka şekillerde de geride kalmaya mahkumdur. Buluta geçişiniz ne kadar uzun sürerse, pek çok geçerli ürün fikrinin parmaklarınızın arasından kayıp gitmesi anlamına gelir.

Kendiniz görün: Fusion 360 ile yeniden tasarlanmış bir ürün geliştirme sürecinin kilidini bugün açın.

Daha detaylı bilgi için bize ulaşın sizlere özel ücretsiz demo gerçekleştirelim.Teknik Satış Mühendisi

can.koncali@cadbim.com.tr

5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page