Biz Sizi Arayalım

3D BASKI

CADBİM, üretim, tasarım ve mühendislik süreçlerini kolaylaştırarak iş verimliliğini sağlamak için müşterilerimizle işbirliği içinde olma prensibiyle hareket eder.

Birinci sınıf 3D yazıcı teknolojilerinin iş süreçlerinize entegre etmenin değerini biliyoruz ve birinci sınıf hizmet anlayışımızla sizi bu yolculuğunuzda desteklemeyi temel prensip edindik.

SEKTÖR BİLGİSİ

Müşterilerimizi dinleyerek elde ettiğimiz kapsamlı sektör bilgimiz sayesinde ihtiyaçlarınızı ve hangi ürünlerin bu ihtiyaçlara karşılık geldiğini anlıyoruz

ÜRÜN BİLGİSİ

İhtiyaçlarınıza göre bağımsız satın alma tavsiyeleri sunuyoruz. Uzmanlarımız 3D yazıcıları günlük olarak kullanıyor, böylece onları her detayıyla biliyoruz ve bu bilgiyi size aktarabiliriz.

İHTİYACA YÖNELİK EĞİTİMLER

Eğitim paketlerimiz, ihtiyaç duyduğunuz düzeyde ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Derinlemesine ve uzman bilgimiz size ve ekiplerinize aktarılır.

SON TEKNOLOJİ HABERLERİ

Bu süreçte sizi en güncel teknoloji ve ürünlerden haberdar ediyoruz. Bu sayede sürekli güncel kalıyorsunuz.

EN İYİ MAKİNA PARKURU

Piyasayı sürekli olarak inceliyoruz, böylece size en iyi katkı sağlayacak üretim ekipmanını, uygun maliyetle sunabiliriz.

ESNEK FİNANS OPSİYONLARI

Satınalma, kiralama ya da hizmet alma seçeneklerini sunarak, bütçenize en uygun finans opsiyonlarını sunuyoruz.

TEKNİK DESTEK

Deneyimli teknik ekibimiz mesai saatleri içerisinde ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlar. Bu sayede kusursuz bir müşteri deneyimi yaşarsınız.