Biz Sizi Arayalım

Hakkımızda

Cadbim Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. 1993 yılında İzmir’de kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı, CAD (Bilgisayar destekli tasarım) alanında bölgedeki firmalara altyapı oluşturulması ve gerekli eğitim ve teknik danışmanlığın sağlanmasıdır.

Cadbim Bilgisayar bu hedefler doğrultusunda 1993 yılından itibaren CAD konusunda dünyada sorumlu olan Autodesk firmasının yetkili satış ve eğitimciliğini üstlenmişlerdir. Halen Autodesk firmasının sahip olduğu mekanik, mimari, medya-eğlence ürün gruplarındaki yazılımların satışını, eğitimini ve teknik desteğini uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Firmamız bilgisayar destekli tasarım konusunda yaşanan gelişmeler paralelinde kullanıcılara yeni çözümleri sunmaya yönelmiştir. Bu çözümler arasında olan “tasarımların bilgisayar ortamından kağıt ortamına aktarılması” ile ilgili olarak HP geniş ebatlı çiziciler konusunda yetkili bayi ve satıcılığını faaliyete geçirmiştir. Firmamız halen HP geniş ebatlı yazıcılar konusunda “Gold Specialist” ünvanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız bunun yanısıra kullanıcılara aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır. HP Orijinal Tüketim iş ortağı olan Cadbim Bilgisayar orijinal sarf malzemelerinin (kağıt, kartuş, v.b.) satışını yapmaktadır. Şirket bünyesindeki dijital baskı merkezinde müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çıktı hizmeti de verilmektedir.

 

 

Cadbim Bilgisayar 2012 yılı itibari ile dijital medya çözümleri üreten Adobe firmasının gerekli yetkinliklerini yerine getirerek “Certified Partner” grubunda yer alarak sertifikalı iş ortağı olmuştur. Sonrasında da portföyünde Acrobat, Photoshop gibi yazılımları bulunduran Adobe firmasına ait çözümlerin satışını ve teknik desteğini sunmaya başlamıştır.

2013 yılı itibari ile Autodesk programlarının kullanıcılar tarafından verimli bir şekilde kullanabilmesi amacı ile, donanım alanındaki ihtiyaçlara çözüm olarak HP Workstation satış alanında çalışmaya başlanmıştır. Ayrıca Autodesk, HP ve Adobe ürünlerinin kurulumu ve teknik desteğini sağlayan TSE belgeli teknik servisimiz kullanıcılara hizmet vermektedir.

Cadbim Bilgisayar her biri kendi alanında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ile kullanıcılara Autodesk , HP ve Adobe çözümlerini doğru bir şekilde sunarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.