Biz Sizi Arayalım

BIM Collaborate Pro

10 Şubat 2021 Çarşamba

Autodesk; mimari, mühendislik ve inşaat tasarım (AEC) müşterilerimiz için üç önemli güncelleme yayınlamış bulunmaktadır: Autodesk Docs, AEC Collection'a dahil edildi, BIM 360 Design artık Autodesk BIM Collaborate Pro ve Autodesk BIM Collaborate dünya çapında kullanıcıların deneyimine sunuldu. 

 

Müşterilerimizin ihtiyaçları sürekli olarak gelişiyor ve bu ihtiyaçlar bugün her zamankinden daha belirgin ve Autodesk'in bu değişiklikleri karşılayacak veya bir adım öteye taşıyacak çözümleri de paralel olarak değiştirildi. Bu güncellemeler, AEC tasarım topluluğuna, farklı ihtiyaçlara ve iş akışlarına göre uyarlanmış yeteneklere sahip Autodesk Construction Cloud platformuna erişim sağlamanıza imkan veriyor. Müşterilerimizin geçen yıl karşılaştığı ve bu yılda devam karşılaşmaya devam ettiği benzeri görülmemiş zor koşulların ardından bulut tabanlı ortak veri ortamı Autodesk Docs'da sınırsız bulut depolamaya erişim sağlayarak dijital dönüşüm hedeflerini destekliyoruz.

 

COVID-19, proje teslimini daha karmaşık hale getirdi ve birçok tasarım ve inşaat firmasının dijital dönüşüm hızını hızlandırmasını gerektirdi. Uzak ve dağınık proje ekipleri, işletmeleri salgınla baş başa bırakan geçici bir çözüm değildir; yeni bir yaşama ve çalışma biçimi, veri yönetimi ve işbirliğine yönelik geleneksel yaklaşımları yeniden hayal etme fırsatıdır. Geçen yıl, ekipler evden çalışmaya geçerken projelerin ilerlemesini sağlamak için müşterilerimizin BIM 360 Design'ı hızlı ve geniş bir şekilde kullanmaya başladığını gördük.

 

Autodesk Docs’u AEC Koleksiyonuna eklemek, müşterilerimizi dijitalleşmeye hızlı bir şekilde sokarak, sınırsız veriyi tek bir platformda depolamayı kolaylaştırır ve AEC endüstrisinde en çok kullanılan dosya türleri için tasarım incelemesi ve proje analitiği sağlar. Bu güncelleme, ekiplerin bir projenin en başından itibaren tek bir doğruluk kaynağından çalışmasını kolaylaştırır. Bu, proje yaşam döngüsü boyunca daha entegre iş akışları ve bağlantılı verilerle sonuçlanır. Autodesk Docs ile ekipler, tasarımdan inşaata kesintisiz bilgi akışına izin veren ortak bir temelle projelere doğrudan başlayabilir.

 

Tasarım incelemelerinden bahsetmişken, tamamen yeni Autodesk BIM Collaborate çözümümüz, bir tasarımla uğraşmayanları düşünülerek geliştirildi. Artan sayıda AEC uzmanı, bulutta tasarım incelemeleri gerçekleştiriyor ve tasarım oluşturma araçlarına tam erişime ihtiyaç duymuyor. Bu yeni ürün, kontrol amaçlı belge görüntüleyenlerin ihtiyaç duymadığı özellikler için ödeme yapmadan diğer disiplinler ile işbirliği bağlamında bir web tarayıcısında, devam eden değişiklikleri görme yeteneği sağlar.

 

Güçlü, esnek ve bağlantılı tasarım oluşturma çözümlerine tam erişim isteyenler için Autodesk BIM Collaborate Pro'yu sunuyoruz. BIM Collaborate Pro, BIM 360 Design'ın evrimidir ve Revit Cloud Worksharing, Collaboration for Civil 3D ve Collaboration for Plant 3D'nin işbirliği hizmetlerini hem BIM 360 hem de Autodesk'te çakışma algılama gibi inşaat iş akışlarına bağlamak için Model Koordinasyon ve Öngörü modüllerini ekler. İnşaat Bulut platformu. BIM Collaborate Pro, tasarım dokümantasyonu yazarlarının Revit, Civil 3D ve Plant 3D bağımsız veya çok disiplinli projelerinde istedikleri zaman istedikleri yerden çalışmalarını sağlar.

 

Müşterilerimize her zaman yeni çözümler sunmayı dört gözle bekliyoruz, ancak en çok zevk aldığımız şey, hem büyük hem de küçük zorlukları çözmek için kullandıkları yenilikçi yöntemleri görmektir.