top of page

HP DesignJet PostScript Z6 Yazıcı Serisi

Yüksek tanımlı baskılar, hızlı ve güvenli. Daha az mürekkeple daha yüksek kalite.

Yeni yüksek tanımlı HP baskı kafalarıyla ayrıntıları daha net okuyun ve yüksek kontrastlı renkler elde edin. HP Pixel Control, yumuşak geçişler sağlar; entegre dikey kesici ise son işlemleri kolaylaştırır. Karmaşık dosyaların üstesinden gelin ve yazıcılarınızın/verilerinizin güvenliğini sağlayın.

3 Farklı ürün seçeneği ile ihtiyacınızı göre çözüm sağlayın;
• HP DesignJet Z6 24” PostScript Yazıcı
• HP DesignJet Z6 44” PostScript Yazıcı
• HP DesignJet Z6dr(Çift Rulo) 44” PostScript Yazıcı ile V Kesici

revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg

HASSAS - Hemen göze çarpmayan ayrıntıları açıkça ayırt edin

Çift damla teknolojisi sayesinde açık renk mürekkep gerektirmeyen yüksek tanımlı HP baskı kafaları ile ayrıntıları açıkça görülen ve yüksek kontrastlı renkler içeren baskılar üretin. HP Pixel Control ile yumuşak geçişler elde edin. HP Vivid Fotoğraf Mürekkepleri, suya ve solmaya karşı dayanıklı baskılar sağlar.

Industry Foundation Classes (IFC), farklı yazılımlar arasında BIM bilgilerinin değiş tokuşu için açık standartlardır. Revit'te IFC dosyalarını nasıl dışa aktaracağınızı, bağlayacağınızı ve açacağınızı öğrenin. IFC 4.0 güncellemesi çok yakında.

HIZLI - Gecikmeden çalışın

Güçlü işleme mimarisi ve Adobe PDF Print Engine ile karmaşık dosyaların üstesinden gelin. İnç başına 2400 püskürtme ucu içeren HP baskı kafaları ile %20 daha hızlı baskı alın . Entegre dikey kesici ile haritaları daha az adımda farklı boyutlarda kesin.
revit-ifc-manual-thumb-1204x677.jpeg

GÜVENLİ - İşinizi ve bilgilerinizi koruyun

HP Secure Boot, beyaz listeye alma, kimlik doğrulama çözümleri ve HP JetAdvantage Security Manager gibi dahili güvenlik özellikleri, yazıcılarınızın ve verilerinizin güvenliğini sağlamanıza ve gizliliği korumanıza yardımcı olur.

bottom of page