Biz Sizi Arayalım

AUTODESK UZMANLIĞIMIZ

Gold İş Ortağı ve Service Provider Select Statüsü

Autodesk Gold iş ortağı statümüz, danışmanlık ve geliştirme hizmetlerine yaptığımız önemli yatırımları yansıtmaktadır. Bir Gold İş Ortağı olarak, en üst düzeyde çözüm uzmanlığı, servis, destek ve müşteri memnuniyeti sağlama yeteneğimizi kanıtlar durumdadır.

Service Provider Select 

Bu programı dijital iş stratejileri geliştirme, iş süreçleri, iş akışı optimizasyonu ve teknoloji uygulamaları alanlarında dünya standartlarında profesyonel hizmetler sunan kuruluşlar için tasarlanmış bir programdır.

Sertifikalı uzmanları, müşteri memnuniyeti odaklı personeli, kaliteli danışmanlık ve hizmetleri ile  bu ünvanı hakeden firmamız  Autodesk Service Provider Select ünvanına sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada AEC, MFG ve CAD-CAM alanlarında Autodesk'in  yenilikçi teknolojilerini son kullanıcılarla buluşturmaya devam edecek olan CADBİM bu süreçte birlikte yol aldığı tüm Autodesk kullanıcılarına teşekkür eder.

Konu ile ilgili  daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizi incelemek aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. 

https://servicesmarketplace.autodesk.com/provider/public/cadbim

Autodesk Yatırımınızı En Üst Düzeye Çıkarma

Autodesk ürünlerine yatırımınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için çeşitli tamamlayıcı hizmetler sunuyoruz. Bunlar şunları içerir:

Lisanslama ve Yazılım Yönetimi

İlk satın alma işleminden yazılım portföyünüzü korumaya kadar, ele alınması gereken karmaşık bir durum vardır. Müşterilerimize çeşitli şekillerde destek ve rehberlik sağlıyoruz:

Ürün Koleksiyonu ve Kullanımı

Yazılım varlıklarınızdan azami şekilde yararlanmanızı sağlamak için en uygun ürün koleksiyonu hakkında öneride bulunuyoruz.

Gereksinimleri Gözden Geçirme

Kullanıcılarınızın ihtiyaç duydukları şeye, ihtiyaç duydukları anda ve en uygun maliyetle erişebilmelerini sağlamak için tek veya çok ürünlü bir lisansın sizin için en iyi olup olmayacağına dair rehberlik ediyoruz.

Yazılım Varlık Yönetimi

Yaklaşan yenilemeler ve bunları etkileyebilecek değişiklikler konusunda size hatırlatmalar sağlıyoruz.

Aktivasyon ve Adaptasyon

Yazılımınızın ekipler tarafından kullanılabilir ve ulaşılabilir olmasını sağlamak için düzenli eğitim oturumları, faydalı ipuçları ve püf noktaları sunuyoruz. Ek olarak, hakkınız olan ve bunlardan faydalanabileceğiniz ürünler ve bunlardan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz hakkında fikir veriyoruz.

Danışmanlık

Teknolojinin ve BIM'in benimsenmesinin faydalarını anlatmak için gerekli süreçleri, işbirliği standartlarını ve iş akışlarını geliştirmek ve uygulamak için müşterilerimizle birlikte çalışan endüstri uzmanlarından oluşan proje danışmanlarımız bulunmaktadır.

Danışmanlarımızın hepsi imalat, mimarlık, mühendislik ve inşaat sektörü konularında deneyimli ve bir arada çalışma disiplinlerine hakimdirler.

Eğitim ve Geliştirme

Deneyimli uygulama uzmanları ve danışmanlar tarafından verilen kapsamlı onlarca amaca yönelik eğitim kursu sunuyoruz. Eğitimden sonra kullanıcıların yeni becerilerinde rahat olmalarını sağlamak için takip ediyoruz ve her eğitim kursunda tamamlayıcı teknik destek sağlıyoruz; böylece her zaman telefonun ucunda yardımcı olacak birileri vardır.

Destek

Yazılım sorunlarınızın doğru şekilde tespit edildiğinden, minimum zaman kaybı ve aksaklıkla çözüldüğünden emin olmanız için ihtiyacınız olduğunda telefonun ucundayız. Ek olarak, bir kurum içi BT çözümleri ekibiyle, hatanın yazılımda mı yoksa BT altyapınızdan mı kaynaklı olduğunu anlayıp sizlere başka hiçbir iş ortağının sağlayamayacağı eşsiz bir yardım masası desteği sunarız.

İnternet Teknolojileri çözümleri

BT altyapınıza yerleştirdiğiniz talep tasarım ve modelleme uygulamalarına ve iş verimliliğinizi optimize etmek için gereken çözümlere benzersiz bir bakış açısı sunuyoruz.

BT portföyünüzün tamamında, sistem tasarımından ve yapılandırmasından omurga güvenliğini ve sistemlerinizin devamlılığını güvenceye kadar uzanan bir uzmanlık sunuyoruz.

Doküman yönetimi

Veri ve bilgi her projenin merkezinde yer aldığından, verimli bir şekilde yönetilmesi çok önemlidir.

Proje tesliminin zorlu gereksinimlerini karşılamak ve masaüstündeki klasörlerin ötesine geçmenizi sağlayan çeşitli döküman yönetim çözümleri sunuyoruz. Bu, Ortak Veri Ortamı içerisindeki iş akışlarını yönetmek, ve ilgili standart ve gerekliliklere uyum sağlamak, varlık verilerini takip etmek ve daha fazlası için belge yönetim sistemlerini içerir.

Üçüncü taraf uygulamaları

Autodesk yazılımları standartlarının sizlere yetmediği durumlarda, Revit, Inventor, AutoCAD gibi yazılımların üzerine ek geliştirmeler yapıyor, ve tam da ihtiyacınız olan hızlı araçlarla iş akışlarınızı kusursuz bir hale getiriyoruz.